Baltijos regiono šalių investuotojų forumas 2017

Baltijos šalių regiono verslo, mokslo ir visuomenės lyderiai, pasaulinį pripažinimą pelnę ekspertai jau trečią kartą susitiks Lietuvoje globaliems ir regioniniams iššūkiams aptarti. Šių metų birželio pirmąją Vilniuje vyks viena svarbiausių verslo konferencijų Baltijos valstybėse – Baltijos regiono šalių investuotojų forumas (BIF) 2017.

Iki konferencijos pradžios liko:

Ekspertų įžvalgos

BIF 2017 dėmesio centre: pastarųjų dvejų metų ir ypač – 2016-ųjų geopolitiniai cunamiai bei jų poveikis vietos bei globaliai ekonomikai. Ar gali būti, kad atsakymų ir sprendimų ieškome ne ten? Apie tai pakviesime diskutuoti su iškiliais ekspertais, į ateitį pažvelgdami gerokai plačiau – ir atsakingiau, – nei kada iki šiol. Kartu ieškosime naujos, efektyvesnės švietimo sistemos formulės. Dalinsimės regiono verslo sėkmės istorijomis pasaulinėje rinkoje ir tiesioginių užsienio investicijų pritraukimo pamokomis. Baltijos regiono šalių investuotojų forume kalbės vienas žymiausių pasaulyje geopolitikos ekspertų – Georgeas Friedmanas. Forume dalyvaus Europos Sąjungos ambasadorius Rusijai Vygaudas Ušackas, Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, buvęs Mažeikių naftos vadovas Jim Scheel ir dar daugiau nei 30 pranešėjų.

Dalyviai

Konferencijoje tikimasi sulaukti daugiau nei 120 Lietuvos garbės konsulų iš viso pasaulio ir daugiau nei 600 regiono verslo bei politikos lyderių. BIF 2017 – tai puiki proga užmegzti verslui naudingus ryšius ir dalyvauti B2B susitikimuose. Kas dvejus metus organizuojamas forumas viešojo sektoriaus ir verslo lyderiams, politinių partijų, nevyriausybinių organizacijų atstovams, akademikams suteikia unikalią galimybę aptarti minėtus iššūkius, Baltijos regiono ekonominio augimo ir bendradarbiavimo perspektyvas. BIF 2017 programoje daug vietos skirta Baltijos regiono ekonomikos augimo ir konkurencingumo perspektyvoms besikeičiančioje geopolitinėje erdvėje aptarti. Siekiant kuo didesnės renginio pridėtinės vertės, diskusijų metu skambės konkretūs pavyzdžiai, reikšmingi ir įgyvendinami pasiūlymai, o pačios diskusijos neatitrūks nuo realybės, tačiau nestokos įkvėpimo ir bus aktualios šiandienių globalių procesų kontekste.

Diskusijų ir kontaktų platforma

Vienas iš svarbiausių forumo tikslų – tapti diskusijų ir bendravimo platforma lyderiams ir ekspertams iš skirtingų valstybių ar ekonomikos sektorių. Tai puiki galimybė sutikti aktyvių, kūrybingų ir talentingų žmonių, įsitraukti į šį socialinį tinklą ir išnaudoti jo privalumus. BIF dalyviai jau trečią kartą bus kviečiami prisijungti prie specialios pažinčių kūrimo ir bendravimo platformos – dalyvauti B2B susitikimuose, atveriančių galimybes įmonėms užmegzti naujų verslo ryšių. BIF dalyvaujančios įmonės ir verslo asociacijos galės susitarti dėl pageidaujamų susitikimų ir juos rezervuoti iš anksto, taip pat pasinaudoti tarptautinio verslo ekspertų konsultacijomis.

Bilietai jau prekyboje tik nuo 400€ !

Prisijunkite prie mūsų birželio 1-ąją!

 

 • Friedman

  Dr. George

  Friedman

  Dr. George Friedman - pasaulinį pripažinimą pelnęs geopolitikos ekspertas bei tarptautinių santykių strategas. Dienraščio „The New York Times“ bestseleriu pripažinta, 2009 m. pasirodžiusi pranešėjo knyga „The next 100 Years“ („Artimiausias šimtmetis“) ne veltui iki šiol kausto viso pasaulio dėmesį: joje numatyti ir aprašyti artimiausios ateities įvykiai vienas po kito pildosi šiandien.

9:00

Atidarymas

9:30

Dr. George Friedman pranešimas

10:30

Europa: pasiruošimas geopolitiniam cunamiui?

12:00

Pietūs

13:00

Nuo regioninio iki pasaulinio pripažinimo

14:00

Ką Williams galėjo daryti kitaip Lietuvoje: pamokos Vyriausybei ir ateities investuotojams

15:00

Kavos pertrauka

15:30

Švietimas naujajai kartai

17:00

Tiesioginės užsienio investicijos: kaip išsiskirti?

Atsiliepimai apie praėjusius forumus

 • BIF - geriausias būdas pradėti prasmingą ir turiningą vasarą.

  Nerijus Mačiulis

  Nerijus Mačiulis

  Swedbank vyriausiasis ekonomistas
 • Baltic Investors Forum pritraukia daug kūrybingų, įtakingų ir aktyvių atstovų iš įvairių industrijų. Tai platforma inovatyvių idėjų plėtrai, diskusijoms apie iššūkius su kuriais susiduriame Baltijos regione ir naujų bendradarbiavimo galimybių paieškoms.

  Dr. Dalius Misiunas

  Dr. Dalius Misiunas

  Lietuvos Energijos vadovas
 • BIF nėra tiesiog dar viena verslo konferencija. Tai forumas, kuriame susitinkame pasitarti dėl ateities ekonomikos strategijos, renginys, kurio diskusijų lygis tarptautinis, o aptariamos problemos ne vienadienės.

  Dovilė Burgienė

  Dovilė Burgienė

  Ellex Valiunas partnerė

Užsiregistruok į Baltijos šalių regiono investuotojų forumą jau dabar!

Bilietai brangs

Bilieto kaina

400 EUR iki balandžio 18
(Vėliau 500 EUR)

Registracija

Forumo vieta

Nuorodos:

Įveskite lokacijos pavadinimą ir gaukite nuorodą į konferencijos vietą

Išvykimas

Atvykimas

Vieta

Vilnius Grand Resort
„Vilnius Grand Resort“, Ežeraičių g. 2, Ežeraičių km., Avižienių apskr.,
LT-14200, Vilniaus raj., Lietuva

Daugiau informacijos

www.vilniusgrandresort.lt