Baltijos regiono šalių investuotojų forumas 2017

Baltijos šalių regiono verslo, mokslo ir visuomenės lyderiai, pasaulinį pripažinimą pelnę ekspertai jau trečią kartą susitiks Lietuvoje globaliems ir regioniniams iššūkiams aptarti. Šių metų birželio pirmąją Vilniuje vyks viena svarbiausių verslo konferencijų Baltijos valstybėse – Baltijos regiono šalių investuotojų forumas (BIF) 2017.

Iki konferencijos pradžios liko:

Ekspertų įžvalgos

BIF 2017 dėmesio centre: pastarųjų dvejų metų ir ypač – 2016-ųjų geopolitiniai cunamiai bei jų poveikis vietos bei globaliai ekonomikai. Ar gali būti, kad atsakymų ir sprendimų ieškome ne ten? Apie tai pakviesime diskutuoti su iškiliais ekspertais, į ateitį pažvelgdami gerokai plačiau – ir atsakingiau, – nei kada iki šiol. Kartu ieškosime naujos, efektyvesnės švietimo sistemos formulės. Dalinsimės regiono verslo sėkmės istorijomis pasaulinėje rinkoje ir tiesioginių užsienio investicijų pritraukimo pamokomis. Baltijos regiono šalių investuotojų forume kalbės vienas žymiausių pasaulyje geopolitikos ekspertų – Georgeas Friedmanas. Forume dalyvaus Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, buvęs Mažeikių naftos vadovas Jim Scheel ir dar daugiau nei 30 pranešėjų.

Dalyviai

Konferencijoje tikimasi sulaukti daugiau nei 100 Lietuvos garbės konsulų ir atašė iš viso pasaulio, daugiau nei 300 regiono verslo bei politikos lyderių. BIF 2017 – tai puiki proga užmegzti verslui naudingus ryšius ir dalyvauti B2B susitikimuose. Kas dvejus metus organizuojamas forumas viešojo sektoriaus ir verslo lyderiams, politinių partijų, nevyriausybinių organizacijų atstovams, akademikams suteikia unikalią galimybę aptarti minėtus iššūkius, Baltijos regiono ekonominio augimo ir bendradarbiavimo perspektyvas. BIF 2017 programoje daug vietos skirta Baltijos regiono ekonomikos augimo ir konkurencingumo perspektyvoms besikeičiančioje geopolitinėje erdvėje aptarti. Siekiant kuo didesnės renginio pridėtinės vertės, diskusijų metu skambės konkretūs pavyzdžiai, reikšmingi ir įgyvendinami pasiūlymai, o pačios diskusijos neatitrūks nuo realybės, tačiau nestokos įkvėpimo ir bus aktualios šiandienių globalių procesų kontekste.

Diskusijų ir kontaktų platforma

Vienas iš svarbiausių forumo tikslų – tapti diskusijų ir bendravimo platforma lyderiams ir ekspertams iš skirtingų valstybių ar ekonomikos sektorių. Tai puiki galimybė sutikti aktyvių, kūrybingų ir talentingų žmonių, įsitraukti į šį socialinį tinklą ir išnaudoti jo privalumus. BIF dalyviai jau trečią kartą bus kviečiami prisijungti prie specialios pažinčių kūrimo ir bendravimo platformos – dalyvauti B2B susitikimuose, atveriančių galimybes įmonėms užmegzti naujų verslo ryšių. BIF dalyvaujančios įmonės ir verslo asociacijos galės susitarti dėl pageidaujamų susitikimų ir juos rezervuoti iš anksto, taip pat pasinaudoti tarptautinio verslo ekspertų konsultacijomis.

Bilietai jau prekyboje – 500€ !

Prisijunkite prie mūsų birželio 1-ąją!

 

 • Skvernelis

  Saulius

  Skvernelis

  Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas. 2014-2016 m. Vidaus reikalų ministras, 2011-2014 m. Lietuvos policijos generalinis komisaras.

 • Friedman

  Dr. George

  Friedman

  Dr. George Friedman - pasaulinį pripažinimą pelnęs geopolitikos ekspertas bei tarptautinių santykių strategas. Dienraščio „The New York Times“ bestseleriu pripažinta, 2009 m. pasirodžiusi pranešėjo knyga „The next 100 Years“ („Artimiausias šimtmetis“) ne veltui iki šiol kausto viso pasaulio dėmesį: joje numatyti ir aprašyti artimiausios ateities įvykiai vienas po kito pildosi šiandien. George Friedman yra Geopolitical Futures įkūrėjas ir vadovas.

 • Linkevičius

  Linas

  Linkevičius

  Lietuvos Užsienio reikalų ministras. Buvęs LR krašto apsaugos Ministras (1993-1996 ir 2000-2004), Lietuvos atstovas NATO (2005-2011).

 • Onidi

  Olivier

  Onidi

  Europos Komisijos migracijos ir vidaus reikalų generalinio direktorato direktoriaus pavaduotojas saugumo klausimams nuo 2016 metų gruodžio 1 d. Prieš tai Olivier Onidi buvo Europos Komisijos migracijos ir vidaus reikalų generalinio direktorato direktoriaus pavaduotojas atsakingas už darbo su pabėgėlių srautais koordinavimą.

 • Pranckevičius

  Arnoldas

  Pranckevičius

  Buvęs J.E. Prezidento Valdo Adamkaus patarėju vidaus politikos klausimais, Europos Parlamento pirmininkų Jerzy Buzeko ir Martino Schulzo diplomatiniu patarėju. Šiuo metu Arnoldas Pranckevičius vadovauja Europos Komisijos atstovybei Lietuvoje.

 • Smith

  Tony

  Smith

  Viceprezidentas mokesčių ir iždo klausimams Thermo Fisher Scientific nuo 2004. Tony atsakingas už kompanijos pasaulines mokestines ir iždo operacijas ir turi daugiau nei 20 metų patirtį šioje srityje. Prieš Thermo Fisher Scientific Tony buvo partneris PWC JAV ir J.K.

 • Scheel

  Jim

  Scheel

  Vyresnysis viceprezidentas Northeast G&P Williams. Prieš tai buvo strateginės plėtros ir verslo vystymo vyresnysis viceprezidentas Williams. Nuo 1988 metų, kai prisijungė prie Williams, J. Scheel užėmė vadovaujamas pareigas strateginio vystymo ir gamtinių dujų versle. Dalyvavo sandoriuose ir verslo integravimo procesuose už daugiau nei 6 milijardus dolerių.

 • Petrauskienė

  Jurgita

  Petrauskienė

  Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministrė. 2007-2016 Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centro direktorė.

 • Kaunaitė

  Unė

  Kaunaitė

  Ministro Pirmininko patarėja švietimui, knygų paaugliams ir suaugusiems autorė, Kembridžo universitete yra įgijusi edukologijos magistro laipsnį, St Andrews universitete įgijo psichologijos ir antropologijos magistro diplomą.

 • Hahn

  Kyongho

  Hahn

  Verslo administravimo profesorius bei strategijos vadovas Dongseo universitete Pietų Korėjoje. K. Hahn yra sukaupęs daugiametę patirtį užimdamas vadovaujančias pareigas EB Corporation, GS Engineering & Construction, LG Corporation.

 • Pahkin

  Leo

  Pahkin

  Suomijos Nacionalinės švietimo tarybos patarėjas nuo 1999. Pagrindinė veikla – matematikos ir tiksliųjų mokslų metodų vystymas ikimokyklinio, pagrindinio lavinimo programose. Leo Pahkin taip pat yra programos talentingiems vaikams Suomijoje vadovas, straipsnių apie mokymosi aplinką, matematikos mokymąsi, programų rengimą autorius.

 • Mačiulis

  Nerijus

  Mačiulis

  „Swedbank“ Lietuvoje vyriausiasis ekonomistas. Nerijus praeityje yra dėstęs INSEEC Grand Ecole (Prancūzija), Tecnologico de Monterrey (Meksika), FHS St. Gallen (Šveicarija) bei University of Ballarat (Australija). Jis yra kelių mokslinių publikacijų apie valiutų krizes, tarptautinius finansus ir ekonominę integraciją autorius, bei mokslinio žurnalo „Baltic Journal of Economics“ redkolegijos narys.

 • Dargužaitė

  Milda

  Dargužaitė

  Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanclerė. Iki 2016 M. Dargužaitė buvo Danijos investicijų bendrovės „Northern Horizon Capital“ (NHC) valdybos narė. 2015 metais ji vadovavo Didžiosios Britanijos banko „Barclays“ technologijų centrui Lietuvoje, prieš tai 2-jus metus ėjo VšĮ ``Investuok Lietuvoje`` generalinės direktorės pareigas.

 • Sinkevičius

  Mindaugas

  Sinkevičius

  Lietuvos Respublikos Ūkio ministras. Prieš tai du kartus buvo išrinktas Jonavos savivaldybės meru. Mindaugas Sinkevičius yra įgijęs mokslų daktaro laipsnį ISM vadybos ir ekonomikos universitete ir šiuo metu užima vicepirmininko pareigas Lietuvos socialdemokratų partijoje.

 • Mauricas

  Žygimantas

  Mauricas

  Vyriausiasis ``Nordea`` banko ekonomistas Baltijos šalims ir Baltijos šalių tyrimų padalinio vadovas. Žygimantas yra baigęs finansų magistro studijas Lozanos Universitete (HEC Lausanne) ir vadovų magistratūros studijas BMI institute, o šiuo metu tęsia doktorantūros studijas ISM Vadybos ir ekonomikos universitete, kuriame taip pat dėsto finansų rizikos bei turto vertinimo paskaitas.

 • Šapoka

  Vilius

  Šapoka

  Lietuvos Respublikos Finansų ministras. Prieš tai - Lietuvos Banko Finansinių paslaugų ir rinkų priežiūros departamento direktorius, Vertybinių popierių komisijos pirmininkas. VU ekonomikos ir BMI magistras.

 • Katkus

  Mykolas

  Katkus

  Vienas iš komunikacijos konsultantų agentūros „FABULA Hill+Knowlton Strategies“ įkūrėjų ir labiausiai patyrusių ryšių su visuomene specialistų Baltijos šalyse. Krizių valdymo ir korporacinės komunikacijos ekspertas, strateginis konsultantas. 2003 m. vadovavo iš kelių komunikacijos kompanijų sudarytai Europos referendumo kampanijos komandai.

 • Valiūnas

  Rolandas

  Valiūnas

  Advokatas, vienos pirmųjų Baltijos šalių verslo teisės advokatų kontoros „Ellex Valiunas“ vienas iš įkūrėjų ir vadovaujantysis partneris. Rolandas yra sukaupęs daugiau nei 25 metų patirtį tarptautinės ir vietinės rinkos lyderes konsultuojant sudėtingais korporaciniais, įmonių susijungimo ir įsigijimo bei kapitalo rinkų sandorių klausimais.

 • Kirkilas

  Gediminas

  Kirkilas

  Daugiau nei 25 metus trunkanti politinė karjera ir didelė patirtis krašto apsaugos, Europos integracijos ir nacionalinės politikos arenoje. Nuo 2004 metų buvo Lietuvos Respublikos Krašto apsaugos ministras. 2006-2008 Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas. Nuo 2012 metų Seimo pirmininko pavaduotojas ir Europos reikalų komiteto pirmininkas, nuo 2016 Seimo kultūros komiteto narys.

 • Kubilius

  Andrius

  Kubilius

  Seimo narys nuo 1992, Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas nuo 1999 iki 2000 ir nuo 2008 iki 2012. Buvęs Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų pirmininkas.

 • Burgienė

  Dovilė

  Burgienė

  Ellex Valiunas partnerė, Įmonių praktikos grupės vadovė, turi daugiau nei 19 metų patirtį įvairiose teisės srityse.Dovilė vadovauja praktikos grupei, kuri apima konsultacijas viso verslo gyvavimo ciklo etapuose: vietos ir užsienio kapitalo verslo steigimo ir startuolių, įmonių susijungimų ir įsigijimų, įmonių valdymo, įmonių ir projektų finansavimo, privataus kapitalo investicijų, vertybinių popierių viešosios apyvartos, reorganizavimo ir pertvarkymo, restruktūrizavimo ir nemokumo srityse.

8:45

Pasitikimo kava

9:30

Atidarymas

 • Rolandas Valiūnas, Investuotojų Forumo valdybos pirmininkas
10:00

Dr. George Friedman pranešimas

11:00

Panelinė diskusija: Europa – pasiruošimas geopolitiniam cunamiui?

 • Dr. George Friedman, Geopolitical Futures
 • Linas Linkevičius, Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministras
 • Olivier Onidi, Europos Komisijos migracijos ir vidaus reikalų generalinio direktorato direktoriaus pavaduotojas
 • Moderatorius: Arnoldas Pranckevičius, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas
12:20

Pietūs

13:20

Ką Williams galėjo daryti kitaip Lietuvoje? Pamokos Vyriausybei ir ateities investuotojams

 • Jim Scheel, buvęs Mažeikių naftos vadovas
 • Andrius Kubilius, Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
 • Gediminas Kirkilas, Lietuvos socialdemokratų partija
 • Moderatorius: Mykolas Katkus, Fabula
14:20

Panelinė diskusija: Švietimo prisikėlimas

 • Leo Pahkin, Suomijos Nacionalinės švietimo tarybos patarėjas
 • Prof. Kyongho Hahn, Dongseo universitetas, Pietų Korėja
 • Jurgita Petrauskienė, Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministrė
 • Unė Kaunaitė, Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko patarėja švietimui
 • Moderatorius: Nerijus Mačiulis, Swedbank vyriausiasis ekonomistas
16:00

Kavos pertrauka su Audi

16.20

Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio įvadinis žodis

16:40

Tiesioginės užsienio investicijos: kaip išsiskirti?

 • Tony Smith, Mokesčių ir iždo viceprezidentas, iždininkas, Thermo Fisher Scientific
 • Mindaugas Sinkevičius, Lietuvos Respublikos Ūkio ministras
 • Vilius Šapoka, Lietuvos Respublikos Finansų ministras
 • Milda Dargužaitė, Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanclerė
 • Žygimantas Mauricas, Vyriausiasis ekonomistas, Nordea
 • Moderatorė: Dovilė Burgienė, Ellex Valiunas partnerė
18.00

Lietuvos verslo reputacijos indekso apdovanojimai

 • Rūta Skyrienė, Investors' Forum vykdomoji direktorė
 • Mykolas Katkus, Investors' Forum valdybos narys

Atsiliepimai apie praėjusius forumus

 • BIF - geriausias būdas pradėti prasmingą ir turiningą vasarą.

  Nerijus Mačiulis

  Nerijus Mačiulis

  Swedbank vyriausiasis ekonomistas
 • Baltic Investors Forum pritraukia daug kūrybingų, įtakingų ir aktyvių atstovų iš įvairių industrijų. Tai platforma inovatyvių idėjų plėtrai, diskusijoms apie iššūkius su kuriais susiduriame Baltijos regione ir naujų bendradarbiavimo galimybių paieškoms.

  Dr. Dalius Misiunas

  Dr. Dalius Misiunas

  Lietuvos Energijos vadovas
 • BIF nėra tiesiog dar viena verslo konferencija. Tai forumas, kuriame susitinkame pasitarti dėl ateities ekonomikos strategijos, renginys, kurio diskusijų lygis tarptautinis, o aptariamos problemos ne vienadienės.

  Dovilė Burgienė

  Dovilė Burgienė

  Ellex Valiunas partnerė

Užsiregistruok į Baltijos šalių regiono investuotojų forumą jau dabar!

Bilieto kaina

 500 EUR

Registracija

Forumo vieta

Nuorodos:

Įveskite lokacijos pavadinimą ir gaukite nuorodą į konferencijos vietą

Išvykimas

Atvykimas

Vieta

Vilnius Grand Resort
„Vilnius Grand Resort“, Ežeraičių g. 2, Ežeraičių km., Avižienių apskr.,
LT-14200, Vilniaus raj., Lietuva

Daugiau informacijos

www.vilniusgrandresort.lt

Rėmėjai

Forumo partneriai

Apie Forumą informuoja