Apie BIF

Baltijos regiono šalių investuotojų forumas yra vienas reikšmingiausių ekonomikos renginių, kuriame nagrinėjamos svarbiausios temos ir problemos, apžvelgiamos ateities tendencijos ir ieškoma atsakymų į opiausius klausimus. Kruopščiai sudaryta programa, pasaulinį pripažinimą pelnę ekspertai, diskusijos aktualiausiomis ekonomikos ir politikos temomis – visa tai yra BIF pagrindas. Be to, renginio dalyviai turi puikią galimybę užmegzti ryšius su verslo elitu, akademikais, politinių partijų, nevyriausybinių organizacijų atstovais. BIF nėra tik ekonomikos konferencija. Tai – svarbiausias metų verslo susitikimas.

Ekspertų įžvalgos

BIF dėmesio centre – politikos, ekonomikos ir technologijų raida ir jų poveikis mus supančiai verslo ir socialiniai aplinkai. Savo įžvalgomis renginyje dalinasi aukščiausio lygio pranešėjai, tokie kaip George Friedman, Jim Scheel, Robert J. Shiller ar Ted C.Fishman. Čia dalinamės regiono verslo sėkmės istorijomis ir pamokomis, diskutuojame, kartu ieškome atsakymų į aktualiausius klausimus.

Dalyviai

BIF – tai puiki proga užmegzti verslui naudingus ryšius ir dalyvauti B2B susitikimuose. Konferencijoje kaskart sulaukiama daugiau nei 50 Lietuvos garbės konsulų ir atašė iš viso pasaulio, daugiau nei 300 regiono verslo bei politikos lyderių. Šis forumas viešojo sektoriaus ir verslo lyderiams, politinių partijų, nevyriausybinių organizacijų atstovams, akademikams suteikia unikalią galimybę aptarti minėtus iššūkius, Baltijos regiono ekonominio augimo ir bendradarbiavimo perspektyvas. Siekiant kuo didesnės renginio pridėtinės vertės, diskusijų metu skamba konkretūs pavyzdžiai, reikšmingi ir įgyvendinami pasiūlymai, o įkvepiančios diskusijos neatitrūksta nuo realybės ir yra aktualios šiandienių globalių procesų ir tendencijų kontekste.

Diskusijų ir kontaktų platforma

Vienas iš svarbiausių forumo tikslų – tapti diskusijų ir bendravimo platforma lyderiams ir ekspertams iš skirtingų valstybių ar ekonomikos sektorių. Tai puiki galimybė sutikti aktyvių, kūrybingų ir talentingų žmonių, įsitraukti į šį socialinį tinklą ir išnaudoti jo privalumus. BIF dalyviai kviečiami prisijungti prie specialios pažinčių kūrimo ir bendravimo platformos – dalyvauti B2B susitikimuose, atveriančių galimybes įmonėms užmegzti naujų verslo ryšių. BIF dalyvaujančios įmonės ir verslo asociacijos čia gali susitarti dėl pageidaujamų susitikimų ir juos rezervuoti iš anksto, taip pat pasinaudoti tarptautinio verslo ekspertų konsultacijomis.

Ispūdžiai iš praėjusių renginių

 • BIF - geriausias būdas pradėti prasmingą ir turiningą vasarą.

  Nerijus Mačiulis

  Nerijus Mačiulis

  Swedbank vyriausiasis ekonomistas
 • Baltic Investors Forum pritraukia daug kūrybingų, įtakingų ir aktyvių atstovų iš įvairių industrijų. Tai platforma inovatyvių idėjų plėtrai, diskusijoms apie iššūkius su kuriais susiduriame Baltijos regione ir naujų bendradarbiavimo galimybių paieškoms.

  Dr. Dalius Misiunas

  Dr. Dalius Misiunas

  SBA koncerno viceprezidentas
 • BIF nėra tiesiog dar viena verslo konferencija. Tai forumas, kuriame susitinkame pasitarti dėl ateities ekonomikos strategijos, renginys, kurio diskusijų lygis tarptautinis, o aptariamos problemos ne vienadienės.

  Dovilė Burgienė

  Dovilė Burgienė

  Ellex Valiunas partnerė

Susidomėjote? Užpildykite formą ir sekite naujienas

Pažymėkite čia, jei sutinkate su sąlygomis.