APIE BIF'19

Nieko nėra pastovesnio už laikinumą ir pokyčius. Ties dalykais, kuriuos laikėme neginčijamomis vertybėmis – kaip, pavyzdžiui, laisva tarptautinė prekyba, − šiandien pasaulis deda klaustuką. Daug jų rašome ir rašysime dar vienai rinkimų bangai nuvilnijus, mėgindami nuspėti, kuria linkme pasisuks Baltijos regiono, Europos ir globalūs politiniai bei ekonominiai procesai.

Kiti pokyčiai ne tokie ryškūs, bet ne mažiau reikšmingi. Ilgėjanti žmonių gyvenimo trukmė, bręstanti visuomenė ir jos įtaka civilizacijos raidai. Daugelį mūsų veiklos sričių vis labiau persmelkiančios technologijos. Jų įtaka finansų sektoriui ir pastarojo ateities tendencijos. Galiausiai, stebint šias permainas kylantis klausimas: ar keičiasi ir žaidimo taisyklės? Ar visa tai reiškia, kad jų galima nebesilaikyti, kurti naujas?

Visa tai kviečiame aptarti tarptautinėje konferencijoje „Baltijos regiono investuotojų forumas 2019”. Čia kartu su iškiliausiais verslo, mokslo, visuomenės lyderiais ieškosime atsakymo į vieną svarbiausių klausimų: o kas toliau?

Dalyviai

BIF – tai puiki proga užmegzti verslui naudingus ryšius ir dalyvauti B2B susitikimuose. Konferencijoje kaskart sulaukiama daugiau nei 50 Lietuvos garbės konsulų ir atašė iš viso pasaulio, daugiau nei 300 regiono verslo bei politikos lyderių. Šis forumas viešojo sektoriaus ir verslo lyderiams, politinių partijų, nevyriausybinių organizacijų atstovams, akademikams suteikia unikalią galimybę aptarti minėtus iššūkius, Baltijos regiono ekonominio augimo ir bendradarbiavimo perspektyvas. Siekiant kuo didesnės renginio pridėtinės vertės, diskusijų metu skamba konkretūs pavyzdžiai, reikšmingi ir įgyvendinami pasiūlymai, o įkvepiančios diskusijos neatitrūksta nuo realybės ir yra aktualios šiandienių globalių procesų ir tendencijų kontekste.

Diskusijų ir kontaktų platforma

Vienas iš svarbiausių forumo tikslų – tapti diskusijų ir bendravimo platforma lyderiams ir ekspertams iš skirtingų valstybių ar ekonomikos sektorių. Tai puiki galimybė sutikti aktyvių, kūrybingų ir talentingų žmonių, įsitraukti į šį socialinį tinklą ir išnaudoti jo privalumus. BIF dalyviai kviečiami prisijungti prie specialios pažinčių kūrimo ir bendravimo platformos – dalyvauti B2B susitikimuose, atveriančių galimybes įmonėms užmegzti naujų verslo ryšių. BIF dalyvaujančios įmonės ir verslo asociacijos čia gali susitarti dėl pageidaujamų susitikimų ir juos rezervuoti iš anksto, taip pat pasinaudoti tarptautinio verslo ekspertų konsultacijomis.

Ispūdžiai iš praėjusių renginių

 • BIF - geriausias būdas pradėti prasmingą ir turiningą vasarą.

  Nerijus Mačiulis

  Nerijus Mačiulis

  Swedbank vyriausiasis ekonomistas
 • Baltic Investors Forum pritraukia daug kūrybingų, įtakingų ir aktyvių atstovų iš įvairių industrijų. Tai platforma inovatyvių idėjų plėtrai, diskusijoms apie iššūkius su kuriais susiduriame Baltijos regione ir naujų bendradarbiavimo galimybių paieškoms.

  Dr. Dalius Misiunas

  Dr. Dalius Misiunas

  SBA koncerno viceprezidentas
 • BIF nėra tiesiog dar viena verslo konferencija. Tai forumas, kuriame susitinkame pasitarti dėl ateities ekonomikos strategijos, renginys, kurio diskusijų lygis tarptautinis, o aptariamos problemos ne vienadienės.

  Dovilė Burgienė

  Dovilė Burgienė

  Ellex Valiunas partnerė

EARLY BIRD

Iki vasario 1 d. už 299 Eur + PVM. Nuo vasario 2 d. bilietai kainuos 499 Eur + PVM. Speciali kaina perkant 5 ar daugiau bilietų - susisiekite: [email protected]

Pažymėkite čia, jei sutinkate su sąlygomis.