APIE BIF'19

Nieko nėra pastovesnio už laikinumą ir pokyčius. Ties dalykais, kuriuos laikėme neginčijamomis vertybėmis – kaip, pavyzdžiui, laisva tarptautinė prekyba, − šiandien pasaulis deda klaustuką. Daug jų rašome ir rašysime dar vienai rinkimų bangai nuvilnijus, mėgindami nuspėti, kuria linkme pasisuks Baltijos regiono, Europos ir globalūs politiniai bei ekonominiai procesai.

Kiti pokyčiai ne tokie ryškūs, bet ne mažiau reikšmingi. Ilgėjanti žmonių gyvenimo trukmė, bręstanti visuomenė ir jos įtaka civilizacijos raidai. Daugelį mūsų veiklos sričių vis labiau persmelkiančios technologijos. Jų įtaka finansų sektoriui ir pastarojo ateities tendencijos. Galiausiai, stebint šias permainas kylantis klausimas: ar keičiasi ir žaidimo taisyklės? Ar visa tai reiškia, kad jų galima nebesilaikyti, kurti naujas?

Visa tai kviečiame aptarti tarptautinėje konferencijoje „Baltijos regiono investuotojų forumas 2019”. Čia kartu su iškiliausiais verslo, mokslo, visuomenės lyderiais ieškosime atsakymo į vieną svarbiausių klausimų: o kas toliau?

Dalyviai

BIF – tai puiki proga užmegzti verslui naudingus ryšius ir dalyvauti B2B susitikimuose. Konferencijoje kaskart sulaukiama daugiau nei 50 Lietuvos garbės konsulų ir atašė iš viso pasaulio, daugiau nei 300 regiono verslo bei politikos lyderių. Šis forumas viešojo sektoriaus ir verslo lyderiams, politinių partijų, nevyriausybinių organizacijų atstovams, akademikams suteikia unikalią galimybę aptarti minėtus iššūkius, Baltijos regiono ekonominio augimo ir bendradarbiavimo perspektyvas. Siekiant kuo didesnės renginio pridėtinės vertės, diskusijų metu skamba konkretūs pavyzdžiai, reikšmingi ir įgyvendinami pasiūlymai, o įkvepiančios diskusijos neatitrūksta nuo realybės ir yra aktualios šiandienių globalių procesų ir tendencijų kontekste.

Diskusijų ir kontaktų platforma

Vienas iš svarbiausių forumo tikslų – tapti diskusijų ir bendravimo platforma lyderiams ir ekspertams iš skirtingų valstybių ar ekonomikos sektorių. Tai puiki galimybė sutikti aktyvių, kūrybingų ir talentingų žmonių, įsitraukti į šį socialinį tinklą ir išnaudoti jo privalumus. BIF dalyviai kviečiami prisijungti prie specialios pažinčių kūrimo ir bendravimo platformos – dalyvauti B2B susitikimuose, atveriančių galimybes įmonėms užmegzti naujų verslo ryšių. BIF dalyvaujančios įmonės ir verslo asociacijos čia gali susitarti dėl pageidaujamų susitikimų ir juos rezervuoti iš anksto, taip pat pasinaudoti tarptautinio verslo ekspertų konsultacijomis.

PRANEŠĖJAI

Ispūdžiai iš praėjusių renginių

 • BIF - geriausias būdas pradėti prasmingą ir turiningą vasarą.

  Nerijus Mačiulis

  Nerijus Mačiulis

  Swedbank vyriausiasis ekonomistas
 • Baltic Investors Forum pritraukia daug kūrybingų, įtakingų ir aktyvių atstovų iš įvairių industrijų. Tai platforma inovatyvių idėjų plėtrai, diskusijoms apie iššūkius su kuriais susiduriame Baltijos regione ir naujų bendradarbiavimo galimybių paieškoms.

  Dr. Dalius Misiunas

  Dr. Dalius Misiunas

  „Maxima grupės“ generalinis direktorius ir valdybos pirmininkas
 • BIF yra vienas svarbiausių Vilniuje vykstančių renginių, kuriame dalyviai gali megzti ryšius, bendrauti, plėsti akiratį ir galimybes investuoti. Konferencija pritraukia aukščiausio lygio pranešėjus, diskusijų dalyvius ir klausytojus. Tai – ne tik investuotojams aktualus, įžvalgų kupinas ir įtraukiantis renginys.

  Daiva Čekanauskas Navarrette

  Daiva Čekanauskas Navarrette

  Garbės konsulė Kalifornijos valstijoje

EARLY BIRD

Iki balandžio 1 d. už 399 Eur + PVM. Nuo balandžio 2 d. bilietai kainuos 499 Eur + PVM. Speciali kaina perkant 5 ar daugiau bilietų - susisiekite: [email protected]

Pažymėkite čia, jei sutinkate su sąlygomis.

Urtė Neniškytė

Dr. Urtė Neniškytė 2008 m. baigė Vilniaus universitetą, kuriame įgijo biochemijos bakalauro ir magistro laipsnius. 2012 m. Kembridžo universiteto St. John‘s koledže (Jungtinė Karalystė) įgijo biochemijos mokslų daktaro laipsnį. 2013–2016 m. stažavosi Europos molekulinės biologijos laboratorijoje (Italija) pagal Marie Skłodowska-Curie podoktorantūros programą. 2016 m. gavo Marie Skłodowska-Curie stipendiją, yra mokslo darbuotoja Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centre.

Dr. U. Neniškytės moksliniai interesai ir darbai neuronų ir imuninių ląstelių sąveiką smegenyse. Tyrinėjo Alzhaimerio ligos ląstelinius mechanizmus ir yra pirmųjų straipsnių apie ląstelių žūtį, įvykdomą per fagocitozės procesą, bendraautorė. Dabar tyrinėja molekulinius smegenų tinklų genėjimo mechanizmus, kurių metu smegenų imuninės ląstelės iš bręstančio neuronų tinklo pašalina nereikalingas jungtis ir taip sudaro sąlygas susiformuoti struktūriškai ir funkciškai brandžiam tinklui.

Kartu su bendraautoriais paskelbė daugiau nei 10 mokslinių straipsnių tarptautiniuose recenzuojamuose žurnaluose, skaitė pranešimus tarptautinėse konferencijose Lietuvoje, Jungtinėje karalystėje, Graikijoje, Italijoje, Nyderlandų Karalystėje, Prancūzijoje, Vokietijoje, JAV ir kitur.

Tal Sharon

Tal Sharon Adv. C.P.A., Managing Director at Equitech Financial Consulting and a FinTech Master. Tal is a consultant specializing in analyzing corporates and financial institute’s requirements, bringing to the table vast financial and legal knowledge in order to bridge the gap between corporates and innovative FinTech solutions

Dr Rowland Illing

Dr Rowland Illing is Chief Medical & Digital Strategy Officer and Senior Vice President for Affidea, , the largest independent provider of medical imaging and outpatient services in Europe, with responsibility for the clinical governance framework and clinical business development for 245 clinical departments across 16 countries. He also leads the disruptive digital strategy for the group, focusing on telehealth and artificial intelligence.

James Savage

Editor, journalist, communications expert James Savage is a co-founder and publisher of The Local, the largest provider of news in English in nine European countries. Headquartered in Stockholm, digital news publisher The Local focuses on the high value expat market and reaches 6 million monthly users. James has a focus on populism, especially in the context of Sweden and Brexit.

 

Joel Cohen

Emmy-Winning Writer and Producer of The Simpsons. Joel H. Cohen—writer/producer for The Simpsons, winner of two Emmy Awards and three Writers Guild Awards, author of "How to Lose a Marathon". What does it take to stay creative and innovative for more than 30 years? Speaker Joel Cohen has won two Emmy awards for his contribution to The Simpsons – a TV show known for its satirical comedy and loyal fan base. Joel has delivered keynotes worldwide about creativity, innovation and teamwork, and his unique background gives him an entirely different and interesting perspective as he draws parallels between making comedy tv-shows and the challenges of the corporate world. It takes teamwork, dedication and innovation for such a long-running show to still be popular today.