Baltic Investors
Forum 2021: Nugalėtojai

2021 m. birželio 10 d. Vilnius

BIF 2021

Nugalėtojai  – būtent jų patirtis apžvelgsime Baltic Investors Forum 2021. Kas jie? Verslas, išlaikęs pandemijos išbandymą, sustiprinęs savo pozicijas, atradęs naujų galimybių. Viešasis sektorius, pasižymintis netradiciniu požiūriu į valdymą ir efektyvumą. Pasaulio lyderiai, klojantys pagrindus naujoms strateginėms plėtros kryptims.

Šių metų Forume analizuosime, kas įmonėms, organizacijoms ir asmenims padėjo tapti nugalėtojais. Kokie sprendimai bendrovėms padėjo įveikti iki šiol neregėto masto grėsmę ir pasiekti geriausią rezultatą? Kokios inovacijos padėjo užkariauti naujas rinkas ir pelnyti vartotojų pripažinimą? Kaip pasikeitęs požiūris į tvarumą ir aplinką sudarė prielaidas tapti inovatyvaus verslo pionieriais? Kokie nauji darbo metodai leido būti greitesniems ir lankstesniems? Kokią rytdieną mums kuria mokslo genijai?

Kodėl jums būtina dalyvauti BIF?

 • Būsite verslo lyderių ir sprendimų priėmėjų bendruomenės dalis;
 • Turėsite puikią galimybę dalintis savo sėkmės istorija ir gerąja praktika;
 • Formuosite nuomonę verslui aktualiomis temomis;
 • Megsite ryšius dalykiškoje bendravimo erdvėje.

apie mus

„Baltic Investors Forum” – viena svarbiausių Baltijos šalių regiono tarptautinių platformų ekonominėms ir geopolitinėms aktualijoms aptarti bei ateities verslo strategijoms numatyti.

Per dešimtmetį čia susitiko iškiliausi mokslininkai, ryškiausi politikos ir ekonomikos ekspertai, vyriausybių ir verslo lyderiai ir visuomenininkai. Baltijos investuotojų forume (BIF) kalbėjo  Nobelio ekonomikos premijos laureatas  Robert J. Shiller, bestselerių „The Next 100 Years“ ir „The Next Decade“ autorius, geopolitikos ekspertas Dr. George Friedman, „Emmy“ apdovanojimą pelnęs kūrėjas, vienas iš serialo ir „The Simpsons“ prodiuserių  Joel Cohen, „Nomura“ tyrimų instituto ekonomistas Richard C. Koo ir daugelis kitų.

BIF – pagrindinis asociacijos „Investors‘ Forum“  renginys, kuriame aptariamos ilgalaikės pasaulinės strategijos ir verslui aktualios temos.

Pranešėjai

JACEK OLCZAK

Vyriausiasis operacijų vadovas, Philip Morris International

JOHANNES HAUSHOFER

Elgesio ekonomistas

CHRISTOFFER MALMER

SEB grupė, SEBx vadovas

picture CG_SG

CÉLINE GAUER

Europos Komisija, RECOVER vadovė

VILIUS LUKAUSKAS

Danske Bank Lietuva, Administracijos vadovas

TOMAS BALČĖTIS

Denverio Nuggets (NBA) direktoriaus pavaduotojas

JAAK MIKKEL

„Coca-Cola HBC“ Lenkijos ir Baltijos šalių padalinio generalinis direktorius

DAUGIAU PRANEŠĖJŲ NETRUKUS!

Programa

 • 8:00

  Registracija ir pasitikimo kava

 • 8:30

  Atidarymas
  Sveikinimo žodis: Rolandas Valiūnas, Investuotojų Forumo valdybos pirmininkas

 • 10:30

  Ar technologijos pakeis finansų sektorių taip, kaip internetas pakeitė medijas?
  Tal Sharon, Equitech Financial Consulting vykdantysis partneris, FinTech-Aviv bendruomenės ekspertas ir mokytojas Dr. Nader Maleki, Tarptautinių bankų forumo prezidentas Monika Narbutaitė, Atitikties paslaugų vadovė, Lewben Group Vaidas Žagūnis, AB SEB banko prezidento pavaduotojas, Mažmeninės bankininkystės tarnybos direktorius Diskusiją moderuoja Mantas Zalatorius, Lietuvos bankų asociacijos prezidentas.

 • 12:00

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

 • 13:30

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

 • 18:00

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Kvietimas verslui

Kviečiame sudaryti savo įmonės darbuotojams galimybę dalyvauti verslo profesionalų konferencijoje, semtis profesinės patirties bei plėsti akiratį. Dalyvavimas BIF – puiki padėka, įvertinimas ir skatinimas tobulėti. Pasinaudokite šia galimybę jau šiais metais!

Dėl specialios verslo bilietų kainos kviečiame kreiptis į Moniką Banevičiūtę el. paštu [email protected]

Standartinis bilietas

180
 • Dalyvavimas “gyvoje” konferencijoje;
 • Pranešimų peržiūra online platformoje (savaitę laiko);
 • Verslo ryšių (networking’o) pietūs;
 • Vyno taurė arba kvietimas į iškilmingus Investuotojų forumo apdovanojimus.

Online bilietas

59
 • Dalyvavimas ONLINE konferencijoje;
 • Pranešimų peržiūra ONLINE platformoje (savaitę laiko).
 •  
 •  

KOntaktai

INVESTORS’ FORUM 
Totorių g. 5-21, LT-01121 Vilnius, Lithuania
Tel.: +370 5 275 52 58
Email: [email protected]

MONIKA BANEVIČIŪTĖ
+370 638 36 226
[email protected]

Jacek Olczak

Jacek Olczak nuo 2018 metų yra Vyriausiasis operacijų vadovas Philip Morris International. 1993 metais Jacek Olczak prisijungė prie Philip Morris Lenkijoje, kur dirbo Finansų ir administracijos vadovo pareigose. 1995 metais jis ėjo Vidaus kontrolės vadovo pareigas Lozanoje, Šveicarijoje, o 1996 metais grįžo į Lenkiją, kur dirbo įvairiose pareigose finansų, pardavimų ir operacijų srityse. Tarp 2002 ir 2006 metų, Jacek Olczak dirbo Vidurio Europoje ir Baltijos šalyse, o 2004 metais buvo paskirtas Generaliniu direktoriumi Lenkijai ir Baltijos šalims. 2006 metais Jacek Olczak tapo Generaliniu direktoriumi Vokietijai ir Austrijai, o nuo 2009 iki 2012 metų užėmė Philip Morris International (PMI) Prezidento pareigas Europos Sąjungos regione, kur buvo atsakingas už veiklos valdymą. Nuo 2012-ųjų iki dabartinio paskyrimo p. Olczak ėjo Vyriausiojo finansų vadovo pareigas. Prieš pradėdamas dirbti PMI, p. Olczak dirbo BDO Binder Sp. z o.o. Londone ir Varšuvoje. Jis yra įgijęs ekonomikos magistro laipsnį Lodzės universitete, Lenkijoje. Philip Morris International yra pirmasis didžiausias tarptautinis investuotojas atkurtoje nepriklausomoje Lietuvoje, savo veiklą šalyje vykdantis nuo 1993 metų. 1997 metais PMI įgyvendino pirmąjį plyno lauko investicijos projektą Lietuvoje ir pastatė naują gamyklą Klaipėdoje.

JOHANNES HAUSHOFER

Ar tikrai pandemijos suvaržymai sudavė smūgį psichinei sveikatai?

Į pandemiją Vyriausybės reagavo įvesdamos ribojimus – nuo mokyklų ir verslų uždarymo iki judėjimo ir bendravimo apribojimų. Kokį poveikį radikalus gyvenimo būdo pasikeitimas turėjo psichinei žmonių sveikatai? Elgesio ekonomistas, psichologas Johanesas Haushoferis pažvelgs, kaip šios priemonės paveikė – teigiamai ir neigiamai – žmonių elgesį ir mąstymą, kaip Vyriausybės ir verslai gali vertinti atskirų priemonių įtaką, pavyzdžiui, kaip darbas iš namų paveikė efektyvumą.

Dr. Johanesas Haushoferis yra Stokholmo universiteto ekonomikos dėstytojas. Jis yra Nacionalinio ekonominių tyrimų biuro (JAV) mokslinės draugijos narys ir Kenijos mokslinių tyrimų elgesio ekonomikos centro „Busara“ steigėjas ir mokslo direktorius. Jo mokslinio intereso zona – psichologija ir elgesio ekonomika. Šiuo metu Johanesas gilinasi į dėl pandemijos pasikeitusių gyvenimo standartų poveikį žmonių elgesiui ir sveikatai. Anksčiau jis tyrė, kokių psichologinių padarinių sukelia skurdas, kaip skurdo lygio pokyčiai keičia ekonominį elgesį. Johanesas įgijęs  Neurobiologijos daktaro laipsnį Harvardo universitete ir ekonomikos mokslų daktaro laipsnį Ciuricho universitete.

CHRISTOFFER MALMER

Christoffer Malmer prisijungė prie SEB 2011 m. kaip finansinių institucijų aprėpties vadovas, o 2015 m. tapo grupės vykdomojo komiteto nariu kaip turto valdymo skyriaus vadovas. 2016 m. Jis tapo SEB korporatyvinių ir privačių klientų skyriaus vadovu. 2018 m. balandžio mėn. Malmer buvo paskirtas „SEBx“ projekto – strateginės iniciatyvos, skirtos ieškoti naujų technologijų ir naujų klientų pasiūlymų, vadovu. Prieš pradėdamas dirbti SEB, Christoffer Malmer devynerius metus praleido „Goldman Sachs“ kompanijoje Londone, kur 2007 m. Tapo finansų institucijų Europos kapitalo tyrimų grupės generaliniu direktoriumi ir vadovu. 2009 m. Jis persikėlė į Švediją ir dvejus metus konsultavo „Arrowgrass Capital Partners“ dėl investicijų į finansų įstaigas. Christofferis Malmeris 2000 m. Įgijo tarptautinio verslo administravimo bakalauro laipsnį Lundo universitete.

CÉLINE GAUER

Europos Komisijos Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo darbo grupės (RECOVER) vadovė.

Grupė RECOVER yra atsakinga už ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonės koordinavimą ir įgyvendinimą. Šios priemonės paskirtis – padėti Europos Sąjungai įveikti koronaviruso krizę ir pagerinti valstybių narių ekonomikos atsparumą. Tai didžiausias kada nors ES biudžeto lėšomis finansuotas skatinamųjų priemonių rinkinys. Net 1,8 trln. EUR skirta Europos ekonomikai po pandemijos atkurti. Tai bus žalesnė, labiau skaitmeninė ir atsparesnė Europa. 

 

Nuo 2018 m. rugpjūčio iki 2020 m. spalio Céline dirbo Europos Komisijos generalinio sekretoriaus pavaduotoja ir buvo atsakinga už politikos koordinavimą.

Céline Gauer nuo 1995 iki 2016 m. dirbo Konkurencijos generaliniame direktorate. Paskutinės jos pareigos šiame direktorate – Energijos ir aplinkos direktorė. 2018 m. kovą–liepą Céline ėjo Sveikatos ir maisto saugos generalinio direktorato direktoriaus pavaduotojos pareigas.  

Céline Gauer yra baigusi teisės ir ekonomikos studijas Sorbonos universitete Paryžiaus politikos mokslų institute.

VILIUS LUKAUSKAS

Trys dalykai, kurie niekada nebebus tokie patys

Ar biuruose niekada nebeišvysime minios kolegų, o online susitikimai visiems laikams pakeitė verslo keliones? Kaip savo darbuotojais rūpinsimės ateityje?

Vilius Lukauskas pasidalins savo įžvalgomis bei praktine „Danske Bank“ patirtimi. Vilius dešimtmetį dirba globalių paslaugų centrų sektoriuje, o pastaruosius dvejus metus – didžiausio globalių paslaugų centro Lietuvoje, turinčio apie 4000 darbuotojų – administracijos vadovu (angl. Chief of Staff).

Darbas šiose pareigose labai įvairialypis, dinamiškas, reikalaujantis įsiklausymo ir glaudaus bendradarbiavimo su kolegomis iš žmogiškųjų, komunikacijos, administracijos, saugos, rizikos, ūkio, nekilnojamo turto ir kitų padalinių. Viena iš atsakomybių apima skirtingų sričių profesionalų subūrimą planuojant ir įgyvendinant atsaką į įvairiausias krizes bei rizikas, kylančias organizacijai, ir užtikrinant veiklos tęstinumą.

Vilius Lukauskas pasidalins savo įžvalgomis apie darbo organizavimo principus COVID-19 akivaizdoje, pandemijos įtaką organizacijų veiksmams ir ilgalaikiams pokyčiams bei darbuotojų lankstumui.

 

TOMAS BALČĖTIS

Tomas Balčėtis yra NBA klubo Denverio Nuggets direktoriaus pavaduotojas. Tomas Denver Nuggets klube sėkmingai kopia karjeros laipteliais nuo 2013 metų kai prisijungė prie komandos kaip analitikas. Prieš tai jis dirbo NBA Londone, Fidelity Business Consulting Bostone ir yra baigęs prestižinį Harvardo universitetą. Tomas turi daug patirties ne tik naudojant duomenis krepšinio analizei, bet ir komplektuojant komandą, kuri praėjusiais metais nukeliavo iki NBA konferencijos finalo ir tampa vis didesne grėsme priešininkams visoje lygoje.

JAAK MIKKEL

Jaak Mikkel , „Coca-Cola HBC“Lenkijos ir Baltijos šalių padalinio generalinis direktorius.

„Prisitaikome laimėti Covid – 19 laikais“

COVID-19 pandemija yra vienas didžiausių pasaulinių iššūkių žmonėms, bendruomenėms ir vyriausybėms visame pasaulyje, keičiančių mūsų gyvenseną pastaruoju dešimtmečiu.. Kaip įprasta bet kokios verslo krizės metu, pandemija priverčia persvarstyti iki šiol naudotus veiklos modelius, juos performuoti ir pritaikyti naujoms ateities pergalėms. Pasinaudokite išskirtine galimybe sužinoti naujausias pasaulinės gėrimų industrijos lyderių įžvalgas, kaip pasinaudoti pasauline krize, norint paspartinti pokyčius link lankstesnio verslo modelio. 

Jaak Mikkel, „Coca-Cola HBC“ Lenkijos ir Baltijos šalių padalinio generalinis direktorius per savo karjerą užėmė daug įvairių vadovaujančių pozicijų skirtingose srityse, sektoriuose ir šalyse. Nuo 2008 m. Jaak Mikkel dirba „Coca-Cola HBC“: pradžioje jis buvo prekybos vadovas Baltijos šalyse, vėliau  – „Pivara Skopje“ generalinis direktorius, vadovavęs bendrai įmonei su „Heineken“. 2014 m. Jaak Mikkel buvo paskirtas generaliniu direktoriumi Rumunijoje, kur jam vadovaujant, įmonė užėmė didžiausią rinkos dalį gazuotų gėrimų kategorijoje per dešimtmetį. Nuo 2018-ųjų Jaak Mikkel yra generalinis direktorius Lenkijoje, o nuo 2019 m. gegužės vadovauja integruotam Lenkijos ir Baltijos šalių verslui, kur 2019 ir 2020 metais  pasiekė geriausių įmonės rezultatų padalinio istorijoje.. 

Prieš pradėdamas dirbti „Coca-Cola HBC“, Jaak Mikkel 10 metų dirbo „Shell“ kompanijoje, kurioje savo karjerą pradėjo kaip mažmeninės prekybos vadovas Estijoje, o vėliau užėmė skirtingas pozicijas Centrinėje ir Rytų Europoje, Šiaurės šalyse. Jaak Mikkel yra baigęs tarptautinio verslo studijas „Concordia“ universitete Estijoje.